Scroll to top

Zkušenosti pacientů - Angína u dětí

Přidejte svoji zkušenost Zobrazit kategorie

Pavel Soukup, ředitel portálu angina.cz

Na angínu jsem nikdy netrpěl, až ve 35 letech jsem měl jednu silnou letní, na kterou mi ale celkem rychle zabrala antibiotika. Pak jsem měl 3 roky klid, ale ve 38 letech přišla opět v létě tak silná angína, že než měl můj obvodní doktor výsledky výtěrů z mého krku, musel jsem na pohotovost do nemocnice. V nemocnici si mě okamžitě nechali a nasadili antibiotika. Už druhý den v nemocnici jsem mohl jakž takž polknout a třetí den jsem šel domů. Problém ale byl, že se mi 3 dny po dobrání antibiotik angína vrátila. Dostal jsem tedy další antibiotika a rovnou na 14 dnů. Účinek byl opět rychlý, antibiotika jsem bral poctivě, ale ouha, 3 dny po jejich dobrání začal streptokok opět úřadovat. V nemocnici mi dali třetí antibiotika a termín na tonzilektomii (odebrání krčních mandlí). Nechtěl jsem se smířit s tím, že mi uříznou mandle a hned ten den jsem začal užívat Streptokill. Byl jsem poměrně zoufalý, protože lékařka, která mě měla na ORL na starosti tvrdila, že není jiná možnost než užívat třetí antibiotika a nechat si odebrat mandle. Naštěstí Streptokill zabral a mandle se začaly pomalu zmenšovat. Po týdnu už jsem cítil, že mám vyhráno a doktorka nechtěla věřit, že se mi tak silná angína ztratila bez antibiotik. Od té doby stříknu Stretpokill na mandle kdykoliv cítím, že v krku není něco v pořádku. Výsledek je, že dnes nevím, co je angína a navíc mě už víc než rok ani nebolelo v krku. Přitom dříve jsem se naprosto běžně probouzel se škrábáním v krku. Dnes už potřebuji Streptokill jen výjimečně, protože po dvou letech mandle nejen vypadají jak nové (zmizely hrboly a výčnělky), ale hlavně skvěle fungují. Když se mi tedy naskytla možnost koupit doménu angina.cz a vytvořit portál o angíně neváhal jsem a pustil se do toho. Přeji všem hodně zdraví, Pavel Soukup

Pavlína Hrbatová

I když STREPTOKILL "rychle" mizí, naprosto nic ho už nenahradí! To nejlepší, co vždy pomůže. Nejen při bolesti v krku, angíně nebo nateklých mandlích. Vždy mě ze všeho dostane a po každém spotřebování vždy kupuji do domácí lékárničky další kousek! :-) To nejlepší z přírody. Nikdy mi nic nepomohlo tak jako STREPTOKILL. Doporučuji všem kamarádům, známým, používá ho celá rodina a doporučuji nadále. Děkuji :-)

D.N.

Streptokill s sebou už bereme na každou dovolenou. Rozehnali jsme tak např. začínající bolesti v krku v Itálii, a to během 1-2 dnů. Předtím Streptokillem syn zahnal nejdříve horečku, následně vyčistil bílé mandle a zbavil se bolesti v krku. Stříkal zpočátku každou půl hodinu. K lékaři jsme vůbec nemuseli. Na mě to funguje stejně dobře. Děkujeme za něj!!

Nejnovější zkušenosti pacientů

×Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.