Scroll to top

KDE
KOUPIT

STREPTOKILL?

Streptokill vstoupil na český trh 6.11.2014 notifikací u Ministerstva zdravotnictví, po necelém roce, tj. v září 2015 byl zařazen do lékárenské distribuce, již koncem roku 2015 bude k dostání řádově v desítkách lékáren a v průběhu roku 2016 by měl být v prodeji v lékárnách ve většině větších měst.

Kde koupit Streptokill

Aktuální seznam lékáren, kde je Streptokill v prodeji naleznete zde.

Další možností je nákup přes internet, kde je Streptokill nejrychleji k dostání v e-shopu výhradního distributora pro Českou a Slovenskou republiku na www.streptokill.cz.

Jedná se o oficiální elektronický obchod s expresním doručením. Pokud zákazník udělá objednávku na streptokill.cz do 14 hod odpoledne, Streptokill je mu ještě večer téhož dne odeslán a kdekoliv v České republice doručen hned následující pracovní den. Doručení na Slovensko trvá o jeden den déle.

Další výhodou oficiálního e-shopu je i garance 100% zabere nebo zdarma, která umožňuje Streptokill vrátit a dostat peníze zpět, pokud nezabere. Statistiky ale dokazují, že je takových pacientů jen velmi málo. Naproti tomu zákazníků, kteří jsou spokojeni nebo dokonce nadšeni, je absolutní většina. 

Obchodním partnerům, tzn. především kamenným a internetovým lékárnám, nemocnicím a specializovaným obchodům není e-shop určen, jsou zásobeny přes lékárenské distribuce Phoenix a Alliance Healthcare, případně mohou udělat poptávku zde.

Nejnovější zkušenosti pacientů

×Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.