Scroll to top

KDY A JAK APLIKOVAT
STREPTOKILL?

Ze zkušeností pacientů lze sformulovat stručnou odpověď:
Čím dříve, tím lépe a vždy v dostatečné kvantitě. 

Kdy a jak aplikovat streptokill?

 

KDY APLIKOVAT?

:: Co nejdříve, jakmile máte nepatřičný pocit v krku.

Včasná aplikace je velmi důležitá, i proto je Streptokill dodáván v cestovním balení, aby se dal jednoduše nosit při sobě.

:: Pětkrát až dvacetkrát denně 2-4 střiky na postižená místa v hrdle, tzn. že je možné aplikovat i několikrát za hodinu.

Vzhledem k tomu, že je STREPTOkill 100% přírodní produkt, na který nevzniká rezistence, je především v akutních případech možná a ze zkušeností pacientů i běžně využívaná ještě častější aplikace i aplikace s vyšším počtem vstřiků. Z mnoha zkušeností dokonce vyplývá, že byla častá aplikace s vyšším početem vstřiků zcela zásadním faktorem.

:: Vždy po jídle, pití a ranním a večerním čištění zubů.

:: Před spaním.

:: V noci jen pokud se vzbudíme, tzn. nedoporučujeme budit se budíkem, abychom aplikovali uprostřed noci a to vzhledem k tomu, že je nevhodné spánek uměle přerušovat.

:: S aplikací je možné začít i v době, kdy jsou užívána antibiotika.

 

JAK APLIKOVAT?

:: Vždy v dostatečné kvantitě, tzn. 2-4 vstřiky na postižená místa v hrdle.

Ale možné je i více. U dětí vzhledem k malému hrdlu postačí naopak zpravidla méně vstřiků. 

:: Většinou za pomocí ústního aplikátoru stříknutím přímo na krční mandle. Po vstříknutí je v každém případě dobré polknout, aby se Streptokill na mandlích rozprostřel.

:: Obzvláště po delším spánku můžeme Streptokill použít k vykloktání. Za tímto účelem vezměte malou skleničku, otočte ústní aplikátor směrem dolů do skleničky a Streptokill do skleničky 20x stříkněte. Potom do skleničky přidejte jednu kávovou lžičku vody, čímž zajistíte optimální zředění a následně vykloktejte. Po vykloktání je ovšem přesto vhodné aplikovat i neředěný Streptokill vstříknutím přímo na mandle.

Při přípravě roztoku ke kloktání Streptokill neotevírejte, ale potřebné množství odstříkněte skrze aplikátor. Otevřením lahvičky by mohlo dojít ke zvýšené oxidaci části účinných látek a zbytečné ztrátě části jejich vlastností.

Nejnovější zkušenosti pacientů

×Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.