Scroll to top

Zkušenosti pacientů

Přidejte svoji zkušenost Zobrazit kategorie

Markéta

Zásobu streptokillu kupuji vždy před začátkem zimy a používám při jakémkoliv náznaku bolesti v krku. Zatím nezklamal. Dříve jsem trpěla na angíny a od doby, co jsem poprvé použila streptokill, nezvítězila angína ani jednou. (Cca 5 let) Díky za zázrak!

Vláďa

Se Streptokillem jsem velice spokojený , používám ho v náznacích vznikající angíny. Používám ho několik let a super. Ideální sebou na dovolenou, jako první pomoc na bolest v krku. Koupil jsem ho celé rodině. Nesmůže chybět v mé lékárně. Doporučuji !!!!!

Jarda

Dobrý den.O STREPTOKILLU jsem se dozvědel od dcery bydlici v zahraničí.Chytil jsem velmi silnou anginu a nechtěl jsem brát antibiotika.Za tři dny se mi začalo ulevovat až to přešlo uplně.Tet ho beru při sebemnší bolesti v krku.Celá moje rodina i známi ho použivají.Je to prostě zázrak.Jarda

Anna

Dobrý den, STREPTOKILL je zázrak! Vždycky když mě začne bolet v krku nebo mám jen špatný pocit tak začnu aplikovat a vždy pomůže. Dříve jsem trpěla na angíny, které se stále vracely a antibiotika už nefungovaly. Moc díky!

Marla

Streptokill používám už dlouho a mohu opravdu doporučit. V nadcházejícím podzimním období nepostradatelný. Osvědčený na bolest v krku, afty opary....Marla

Petr

Tento produkt jsem užíval minulý týden a po 3 dnech mi přestala bolet levá krční mandle, nemohl jsem ani polykat. Konečně u nás velmi dobrý spray z bylinek. Jenom doporučuji. Zdraví Petr

Jaroslava

Dobrý den ,Streptokil ,je vynikající na všechny záněty....komu jsem doporučila-tomu pomohl.Angína,rýma,bolest zubů,vše vyléčeno.

D.N.

Streptokill s sebou už bereme na každou dovolenou. Rozehnali jsme tak např. začínající bolesti v krku v Itálii, a to během 1-2 dnů. Předtím Streptokillem syn zahnal nejdříve horečku, následně vyčistil bílé mandle a zbavil se bolesti v krku. Stříkal zpočátku každou půl hodinu. K lékaři jsme vůbec nemuseli. Na mě to funguje stejně dobře. Děkujeme za něj!!

M. Loubová

Po streptokillu sáhnu vždy když cítím bolest v krku, nikdy mě nezradil, používám ho i jako prevenci i při angíně. Konečně nemusím 3x do roka brát antibiotika!

Máťa

Po streptokillu sáhnu vždy když cítím bolest v krku, nikdy mě nezradil, používám ho i jako prevenci i při angíně. Konečně nemusím 3x do roka brát antibiotika!

Markéta

Před několika lety se mi zhoršila imunita a s tím začalo nekonečné množství angín, a to hlavně v zimních obdobích. Doktorka mi stále předepisovala antibiotika, angína se však zhruba po 2 měsících vracela. Samozřejmě jsem zkoušela různé bylinky a cokoliv přírodního na posílení imunity, nic nepomáhalo. Když se angína vrátila po necelém měsíci, řekla jsem si, že už musím najít něco jiného než antibiotika, tak jsem hledala a hledala. Jednou jsem na internetu narazila na streptokill, recenze mě oslovily, horší to bylo s dostupností, ale nakonec jsem ho sehnala ve větším městě. S angínou mi pomohl víceméně během týdne a od té doby se bez něj nikam nehnu, s postupem času se také angína začala vracet mnohem méně častěji (dnes už mě skolí třeba jen 1x za rok). Další výhodou je, že během užívání neztrácím energii a jsem schopná dělat vše, což na antibiotikách nebylo možné. Také jsem narazila na akci 2+1 na internetu, dodání během 3 dní, paráda! Určitě bych ho doporučila vyzkoušet! NAPROSTÝ ZÁZRAK! Díky, Markéta

Marek

Musím říct že tak jak streptokill mi v životě na anginu nic nezabralo.Vřele doporučuji a objednávám další.Diky

Jan Beránek

Dobrý den, na Streptokill jsem narazil při nachlazení cca týden zpět v lékárně. Hodně mě bolelo v krku a myslel jsem, že budu muset k doktorovi pro antibiotika. Chuťově trochu pálí v krku, ale dá se to snést a za tři dny jsme už byl zdravý. Na angíny jsem nikdy netrpěl, ale jsem rád, že pomůže i při nachlazení. Díky, Honza Beránek.

Jitka Busíková

po 3.atace anginy s 40.tky horeckama.na Orl chronicke cepy.ze me je musi vyndat.jsem hledala co s tim.nasla jsem streptokill .cena byla vysoka.ale co dnes drahe neni.ze. strikala jsem a strikala.asi po tydnu ty hnusne cepy mizely kdyz uz jsem si myslela.ze to nefunguje.mizely a mizely.jiz nemam chronicke cepy.zazrak.mohu jen doporucit.!!!!!!

Hana

Dobrý den, ráda bych také přidala svojí zkušenost se streptokillem. Letos jsem poprvé dostala angínu. Každým dnem se to zhoršovalo a nic nepomáhalo. Nezbylo mi nic jiného než dojít si k doktorovi a ten mi předepsal antibiotika, aniž by mi udělal testy CRP. Nebyla jsem z toho nadšená, tak jsem brouzdala po internetu a narazila jsem na streptokill, a rozhodla jsem se tomu dát ještě šanci. Stříkala jsem si streptokill každou půl hodinu. Chuť mi nepřišla špatná. Je výrazná a připomíná mi to Jagermeistra. Druhý den se mi udělalo lépe, mohla jsem konečně jíst. Po dvouch dnech zmizely i čepy na mandlích. Tak já můžu jedině doporočit.

A. Kopplová

Streptokill mi vždy pomůže! Na anginy jsem trpěla, anginu a atb. jsem měla 3x do roka a je to dost obtěžující. Teď, když cítím, že mě bolí v krku, okamžitě sáhnu po streptokillu a zatim nikdy neselhal. Doporučuji!

K. Harmacková

Asi poprvé v životě jsem dostala anginu, první týden jsem zkoušela všechny ty babske recepty, abych nemusela k doktoru (nemám rada doktory, kdo ano, ze?). No nakonec jsem šla a udělala mi vyter z krku, předepsaná mi penicilin, většinou zabírá do 3 dnů, mne nezabral. Zjistila jsem si o Streptokillu a hned jsem objednala rovnou 3. Při prvním stříknuti do krku jsem měla slzy v očích a zvedal se mi strašně žaludek, tak jsem si řekla ze to budu kloktat. Samozřejmě to nezabírá hned jako když si to striknete do krku, ale opravdu to zabralo, kloktala jsem několikrát za den a najednou byla bolest pryč. Mandle začínají vypadat zdravé, cepy zmizely a ta strašná bolest konečně zmizela, díky bohu! Streptokill mohu jediné doporučit:)

Jana

Roky mám problémy se škrábáním v krku a ráno co ráno se budím s bolestmi v krku. Přes den většinou poleví. Hledala jsem tedy možnosti, jak se bolestí zbavit. Musím říct, že streptokill je silný a účinný přípravek, který budu i nadále používat. Akorát kvůli kojení to s ním nemohu moc přehánět. (POZNÁMKA REDAKCE: Extrakt z některých bylin obsažený ve Streptokillu může omezit tvorbu mateřského mléka a i když se u běžného dávkování jedná o velmi malé koncentrace těchto přírodních látek a vliv na kojení je nepravděpodobný, raději doporučujeme poradit se s Vaším gynekologem.)

J. Bera

Dobrý den, od přítelkyně jsem se dozvěděl o Streptokillu a jako na zavolanou týden po rozhovoru přišla bolest v krku (silná). Aplikoval jsem tedy Streptokill a během 4 dní bolest zcela ustoupila. Doporučuji tedy tento produkt a přeji všem co nejvíce zdraví.

Pavlína Hrbatová

I když STREPTOKILL "rychle" mizí, naprosto nic ho už nenahradí! To nejlepší, co vždy pomůže. Nejen při bolesti v krku, angíně nebo nateklých mandlích. Vždy mě ze všeho dostane a po každém spotřebování vždy kupuji do domácí lékárničky další kousek! :-) To nejlepší z přírody. Nikdy mi nic nepomohlo tak jako STREPTOKILL. Doporučuji všem kamarádům, známým, používá ho celá rodina a doporučuji nadále. Děkuji :-)

Lenka Štěpánková

Bolelo mě v krku, měla jsem dráždivý kašel. Po aplikaci Streptokillu po třech dnech mě přestalo bolet v krku i dráždit ke kašli. Streptokill vřele doporučuji!

Libor Matoušek

Na Vánoce 2015 jsem ale při návštěvě ORL pohotovosti pochopil, co je to absces, jak bolí jeho odstranění, a že antibiotika jsou sice drsná léčba, ale pomohou. Nový rok jsem tedy začal poctivě očištěn [:-)]. Bohužel do měsíce byl povědomý pocit v krku zpět [:-(]. Paní doktorka původně tvrdila, že je to jen viróza, ale za 2 dny jsem byl na pohotovosti zase. Tentokrát bez chirurgického zásahu, zato však s týdenní pracovní neschopností [:-(]. V únoru jsem se fakt zkoušel šetřit (doporučila paní doktorka), ale na jeho konci (zase téměř po měsíci) znovu bolest v krku - tentokrát jsem si při kontrole mandlí v zrcadle udělal diagnózu sám. Teplota nebyla vysoká, k lékaři se mi pro ATB nechtělo, tak jsem zkusil GOOGLE a klíčová slova "angína bez antibiotik". Objednal jsem si 2 + 1 ks zdarma a věřil, že to zabere. Moje akutní fáze si vyžádala 2 lahvičky a 3 dny poctivého stříkání a kloktání (před spaním). Nicméně bílý povlak i bolest jsou pryč, nateklý krk je minulostí stejně jako zvýšená teplota. Konečně! Uvidíme, na jak dlouho - ještě mi zbyla 3 lahvička, tak věřím, že jako první pomoc to bude nejlepší varianta (zkoušel jsem předtím samozřejmě i klasiku - česnek, zázvor, med). Pořád lepší zaplatit 660,- Kč než mít třetí antibiotika za čtvrt roku a být zase týden na neschopence! Díky moc!

Laďka

Několik let trpím na opakované angíny,antibiotika mi navíc způsobují průjmy a problémy s trávením. Zkoušela jsem všechny možné přírodní prostředky,ale efekt nic moc. Na internetu jsem se dočetla o Streptokillu a zkusila si jeden objednat. Účinkem jde byla nadšená. Při typickém bolení v krku se angína nerozjela a za pár dní bylo po bolesti. Přípravek je hodně silný a v krku pálí,ale stojí to za to! Všem přeji pevné zdraví. Laďka

Helena Mašková

Před měsícem jsme jeli na návštěvu a už v autě mě začalo bolet v krku, po 2 hodinách se mi už špatně polykalo. Na návštěvě byla i teta, která pracuje v lékárně a nabídla mi jakýsi prý zázračný sprej do krku, moc jsem tomu nevěřila, ale šplíchla jsem si ho. Prvně asi hoďku před obědem, žádnou výraznou úlevu jsem necítila. Pak další po obědě a světe div se, za hodinku jsem už o bolesti krku nevěděla. Tak jsem si hned ten zázračný Streptokill koupila a protože učím, tak v krku mě bolívá často, tak ho mám v kabelce a kdykoliv mě zaškrábe v krku, tak si ho o přestávce šplíchnu a další hodinu učím bez problémů. Doporučuji nejem učitelům. Škoda, že neexistoval dřív.....

Juřičová

Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za skvělý a hlavně konečně účinný lék a navíc přírodní. Mám stejné zkušenosti jako ostatní. 4-5 angín za rok,silná antibiotika a hospitalizace v nemocnici a řešení pouze vytržení mandlí. Úplně náhodou jsem objevila Streptokill na internetu a hned objednala,neboť při silné angíně je člověk zoufalý a hledá cokoli by zabralo. Jsem ráda,že ho mám a celá naše rodina ho využívá. škoda jen,že zatím není dostupný ve všech lékárnách. Snad tomu již brzy bude jinak. Ještě jednou moc moc děkuji.

Stránka 1 z 2

< předchozí12

Nejnovější zkušenosti pacientů

×Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.